Exkluzivní dámské spodní prádlo

Lormar
Přední výrobce italského spodního prádla. Spodní prádlo Lormar se u žen těší velké oblibě. Značka Lormar je známa především dámským spodním prádlem. Velmi oblíbené jsou gelové push-up podprsenky Lormar a v posledních letech i super push-up podprsenky.

Italská značka Lormar přináší dámské luxusní spodní prádlo pro každodenní nošení, které je zárukou kvality a krásy. Spodní prádlo Lormar díky vynikajícím střihům perfektně sedí. V nabídce najdete klasické kalhotky, bokové kalhotky, tanga, gelové podprsenky, push-up podprsenky, krajkové podprsenky, hladké podprsenky, košilky, podvazky a jiné. Vše v různých střizích, velikostech a barvách.

Sielei
Pohodlí a luxus italské značky Sielei nesmí chybět v prádelníku žádné moderní ženy.

Spodní prádlo Sielei se těší oblibě, protože podprsenky bezvadně sedí, skvěle tvarují poprsí a poskytují potřebný komfort. Velká část kolekcí je hladkém provedení z jemného mikro materiálu. Majitelka tak o spodním prádle téměř neví, a přitom je její postava po celý den tvarovaná prádlem značky Sielei.

Firma Sielei vyšla před několika lety s prodejním hitem – gelovými podprsenkami. Podprsenky jsou vyráběny ve velikosti košíčku B-D – gelové podprsenky padnou i na velikost A a všechny kolekce mají kombinovatelnou velkou škálu kalhotek. Ve stálé kolekci si přijdou na své i ženy milující luxus a krajky.

Leilieve

Leilieve BY MANICARDI je italskou módní společností, jež při své práci využívá těch nemodernějších technologií, materiály a své výrobky vytváří podle těch nejnovějších módních trendů. LEILIEVE vznikla v Modeně v roce 1961, kdy se mladá paní Manicardi rozhodla po nějakých zkušenostech s navrhováním spodního prádla, založit si spolu se svým manželem svou vlastní značku. Vyrobila tehdy svůj první model a okamžitě uspěla. Od té doby již více než 50 let vévodí evropskému trhu se spodním prádlem. Sortiment této značky zahrnuje podprsenky s kosticemi i bez kostic, střihu push-up a balkonů. Součástí kolekcí spodního prádla značky Leilieve jsou rovněž kalhotky těch nejrůznějších střihů, tedy včetně tang anebo šortek. Ve sbírce také naleznete i body, korzety a spodničky. To vše v široké škále barev, stylů, designů i materiálů. Leilieve nezapomíná rovněž i na nevěsty.